RROZA MODELI
Krijoni produktet me cilësi më të mirë në industri dhe bëni produkte të shkëlqyera.
TRINITY është një prodhues komercial i mobiljeve në hotel që mund të ofrojë zgjidhje profesionale të mobiljeve.
 • Dhoma Model-1 Dhoma Model-1
  TRINITY në ndërtesën e katërt, A3, Shekullin e Ri të Industrisë, Donghai Village, Longjiang Town, Shunde Qarkut, Foshan City, Guangdong Provinca, Kinë Produktet kryesore Model Model-1. Fryrja e këtij produkti lejon që gjumi të mbajë rehat gjatë gjithë natës, që është një aspekt i rëndësishëm i luksit për shumë njerëz. Kontrollorët tanë të përkushtuar dhe të aftë të cilësisë inspektojnë me kujdes produktin në çdo hap të prodhimit, në mënyrë që të sigurohen që cilësia e tij të mbetet e jashtëzakonshme pa ndonjë defekt. Ky produkt është i sigurt. Materialet e përdorura për të ndjekin qëndrueshmëri dhe standarde eko-miqësore dhe janë të lira nga të gjithë aditivët e dëmshëm kimikë.
  2020/06/28
 • Dhoma Model-1 Dhoma Model-1
  TRINITY në ndërtesën e katërt, A3, Industria e Shekullit të Ri, Fshati Donghai, Longjiang Qyteti, Qarku Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kina Produktet kryesore Model Room 1. Fryrja e këtij produkti lejon që gjumi të mbajë rehat gjatë gjithë natës, që është një aspekt i rëndësishëm i luksit për shumë njerëz. Kontrollorët tanë të përkushtuar dhe të aftë të cilësisë inspektojnë me kujdes produktin në çdo hap të prodhimit, në mënyrë që të sigurohen që cilësia e tij të mbetet e jashtëzakonshme pa asnjë defekt. Ky produkt është i sigurt. Materialet e përdorura për të ndjekin qëndrueshmëri dhe standarde eko-miqësore dhe janë të lira nga të gjithë aditivët e dëmshëm kimikë.
  2020/07/06
 • Shtëpia Model-6 Shtëpia Model-6
  TRINITY në ndërtesën e katërt, A3, Shekullin e Ri të Industrisë, Donghai Village, Longjiang Town, Shunde Qarkut, Foshan City, Guangdong Provinca, Kinë Produktet kryesore Model Model-House 6. Produkti ka kaluar testet në parametra të ndryshëm të cilësisë të kryera nga ekipi ynë me përvojë i kontrollit të cilësisë. Ky produkt është i thjeshtë dhe i sigurt për t’u instaluar. Gjatë fazës së montimit, të gjitha pjesët elektrike të saj janë vendosur brenda për të parandaluar ndonjë rrezik të mundshëm kontakti. Duke përdorur teknologji të përparuar në prodhim, TRINITY ka një përfundim delikate sipërfaqe.
  2020/07/06
 • Shtëpia Model-5 Shtëpia Model-5
  TRINITY në ndërtesën e katërt, A3, Shekullin e Ri të Industrisë, Donghai Village, Longjiang Town, Shunde Qarkut, Foshan City, Guangdong Provinca, Kinë Produktet kryesore Model Model-House 5. Njerëzit do të zbulojnë se produkti pothuajse nuk ka nevojë për mirëmbajtje, gjë që i ndihmon ata të kursejnë shumë në punë, si dhe kostot e mirëmbajtjes. Dizajni i TRINITY është i orientuar në inovacion dhe plotëson nevojat në ndryshim në tregun e ndriçimit LED. Ky dizajn gradualisht tërheq vëmendjen e klientëve. Krahasuar me kompani të tjera, Foshan Zhongsen (TRINITY) Mobilje Co, Ltd, është më teknike, me shumë vetëdije për vlerën dhe kanë një numër të madh talentesh të shquara R&D.
  2020/07/06
22222
SH SERVRBIMET TONA
Ne ende insistojmë të mbështetemi në bindje dhe besime, duke parë produktet vazhdojnë të përmirësohen dhe përmirësohen, dhe më në fund, vetëm përmes standardeve të larta mund të kemi sukses në konkurrencën afatgjatë!
Si pikë referimi për zgjidhjet e brendshme të mikpritjes, ne krenohemi me sistemin tonë prodhues End-to-End i krijuar për të sjellë vlerën më të mirë për secilin projekt që ndërmarrim. Përveç Sistemit tonë të Prodhimit End-to-End, ne kemi fabrikat tona në shtëpi që lejojnë klientët tanë të shijojnë përfitimet më të mira të kombinuara në kosto, cilësi dhe efikasitet.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Avantazhi i SHRBIMIT
Ne kemi fabrikat tona shumë shtëpiake të cilat lejojnë klientët tanë të shijojnë përfitimet më të mira të kombinuara në kosto, cilësi dhe efikasitet. TRINITY ofron shërbim me porosi për mobiljet e hotelit dhe ofron zgjidhje mobiljesh.
 • Përvojë e gjërë
  Kompania ka më shumë se 20 vjet përvojë në rregullimin e mobiljeve në hotel, zgjidhjet e mobiljeve hoteliere, instalimin në vend, etj.
 • Produkte me Cilësi të Garantuar-
  Procedura për të gjithë produktet duhet të përpunohet në mënyrë rigoroze dhe të kalojë inspektimin, sigurohuni që çdo detaj i vetëm një minutë plotëson në mënyrë të përsosur kërkesat e klientit.
 • Vendndodhja e favorshme gjeografike
  Mobilje Foshan Zhongsen (TRINITY Co. Co, Ltd, është e vendosur në qendër të transportit në oqeanet Paqësor, Indian dhe Atlantik, i cili është eksporti i fundit i Kinës në Azinë Juglindore, Oqeaninë, Lindjen e Mesme dhe Afrikë.
 • Ekipi i Diversifikuar
  Qofshin ata menaxherë të projektit hotelier, menaxherë të klientëve, arkitektë, menaxherë blerës dhe zejtarë të mobiljeve hoteliere, ata të gjithë kanë prejardhje të ndryshme dhe ndajnë një pasion të përbashkët për kryerjen e punës së jashtëzakonshme.
RRETH NESH
Shumica e projekteve që ne ofrojmë janë të personalizuara - duke shijuar sfidat unike që ato paraqesin.
Zhongsen është një partner ideal dhe një prodhues i mobiljeve të personalizuara dhe të zhvilluara në hotel.
Shumica e projekteve që ne ofrojmë janë të personalizuara, dhe ne gëzojmë sfidat unike që ato sjellin. Dizajnuesit tanë të produkteve në shtëpi mund të japin këshilla të vlefshme profesionale për materialet dhe dekorimin, ndërsa sigurojnë që dizajni të jetë elegant dhe i fortë. Pasi të miratohet, kjo do të thotë që aftësitë tona prodhuese në shtëpi mund të trajtojnë me fleksibilitet materiale dhe produkte të përfunduara. Ne gjithashtu mund të gjurmojmë me shpejtësi artikuj për të përmbushur afatet e ngushta. Kontaktoni TRINITY për të ofruar zgjidhje profesionale të mobiljeve.
 • 1998+
  Themelimi i ndërmarrjes
 • 500+
  Personeli i Kompanisë
 • 3000+
  Zona e Fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
PROJEKTET
Vizatoni vazhdimisht produktet tuaja dhe përmirësoni vazhdimisht zejtarinë tuaj.
 • Hotel Four Seasons Singapore
  Hotel Four Seasons Singapore
 • Shangri-la Golden Cowrie Fixhi
  Shangri-la Golden Cowrie Fixhi
 • Summer Island Maldives-4 yll
  Summer Island Maldives-4 yje
 • Overeasy Ochard, Singapor
  Pemishte me tepri, Singapor
Merrni në TOUCH ME SHBA
Thjesht lini postën tuaj elektronike ose numrin e telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!