RROZA MODELI
Krijoni produktet me cilësi më të mirë në industri dhe bëni produkte të shkëlqyera.
TRINITY është një prodhues komercial i mobiljeve në hotel që mund të ofrojë zgjidhje profesionale të mobiljeve.
 • Suite Model Room - Mobilje komerciale Hotel Suite Model Room - Mobilje komerciale Hotel
  Suite Model Room - Mobilje komerciale HotelFjalë kyçe: Mobilje komerciale të hoteleve.Lloji i mobiljeve: mobilje hoteliere.Përdorimi specifik: Lobi i hotelit.Aplikimi: hotel, vendpushim, apartament shërbimi, vilë, restorant, vende të tjera publike.Stili i projektimit: dizajni modern.Materiali: dru i ngurtë, panel, lëkurë, pëlhurë, metal, mermer. (Customized, sipas kërkesave të klientit)Certifikatat: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Suite Mobilje Model Room - Hotel Mobilje me porosi Suite Mobilje Model Room - Hotel Mobilje me porosi
  Suite Mobilje Model Room - Hotel Mobilje me porosiFjalë kyçe: Hotel Mobilje me porosi.Projekti Hotel: Mai House Saigon Hotel - 5 Star vlerësohet.Lloji i mobiljeve: mobilje hoteliere.Përdorimi specifik: Lobi i hotelit.Aplikimi: hotel, vendpushim, apartament shërbimi, vilë, restorant, vende të tjera publike.Stili i projektimit: dizajni modern.Materiali: dru i ngurtë, panel, lëkurë, pëlhurë, metal, mermer. (Customized, sipas kërkesave të klientit)Certifikatat: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Suite Model Room - Paketat e mobiljeve të dhomës së hotelit Suite Model Room - Paketat e mobiljeve të dhomës së hotelit
  Suite Model Room - Paketat e mobiljeve të dhomës së hotelitFjalë kyçe: Paketat e mobiljeve të dhomës së hotelit.Lloji i mobiljeve: mobilje hoteliere.Përdorimi specifik: Lobi i hotelit.Aplikimi: hotel, vendpushim, apartament shërbimi, vilë, restorant, vende të tjera publike.Stili i projektimit: dizajni modern.Materiali: dru i ngurtë, panel, lëkurë, pëlhurë, metal, mermer. (Customized, sipas kërkesave të klientit)Certifikatat: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Suite Mobilje Model Room - Boutique Hotel Mobilje Suite Mobilje Model Room - Boutique Hotel Mobilje
  Suite Mobilje Model Room - Boutique Hotel MobiljeFjalë kyçe: Boutique Hotel Mobilje.Lloji i mobiljeve: mobilje hoteliere.Përdorimi specifik: dhoma gjumi hoteliere.Aplikimi: hotel, vendpushim, apartament shërbimi, vilë, restorant, vende të tjera publike.Stili i projektimit: dizajni modern.Materiali: dru i ngurtë, panel, lëkurë, pëlhurë, metal, mermer. (Customized, sipas kërkesave të klientit)Certifikatat: ISO9001 / SGS / PEFC.
22222
SH SERVRBIMET TONA
Ne ende insistojmë të mbështetemi në bindje dhe besime, duke parë produktet vazhdojnë të përmirësohen dhe përmirësohen, dhe më në fund, vetëm përmes standardeve të larta mund të kemi sukses në konkurrencën afatgjatë!
Si pikë referimi për zgjidhjet e brendshme të mikpritjes, ne krenohemi me sistemin tonë prodhues End-to-End i krijuar për të sjellë vlerën më të mirë për secilin projekt që ndërmarrim. Përveç Sistemit tonë të Prodhimit End-to-End, ne kemi fabrikat tona në shtëpi që lejojnë klientët tanë të shijojnë përfitimet më të mira të kombinuara në kosto, cilësi dhe efikasitet.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Avantazhi i SHRBIMIT
Ne kemi fabrikat tona shumë shtëpiake të cilat lejojnë klientët tanë të shijojnë përfitimet më të mira të kombinuara në kosto, cilësi dhe efikasitet. TRINITY ofron shërbim me porosi për mobiljet e hotelit dhe ofron zgjidhje mobiljesh.
 • Përvojë e gjërë
  Kompania ka më shumë se 20 vjet përvojë në rregullimin e mobiljeve në hotel, zgjidhjet e mobiljeve hoteliere, instalimin në vend, etj.
 • Produkte me Cilësi të Garantuar-
  Procedura për të gjithë produktet duhet të përpunohet në mënyrë rigoroze dhe të kalojë inspektimin, sigurohuni që çdo detaj i vetëm një minutë plotëson në mënyrë të përsosur kërkesat e klientit.
 • Vendndodhja e favorshme gjeografike
  Mobilje Foshan Zhongsen (TRINITY Co. Co, Ltd, është e vendosur në qendër të transportit në oqeanet Paqësor, Indian dhe Atlantik, i cili është eksporti i fundit i Kinës në Azinë Juglindore, Oqeaninë, Lindjen e Mesme dhe Afrikë.
 • Ekipi i Diversifikuar
  Qofshin ata menaxherë të projektit hotelier, menaxherë të klientëve, arkitektë, menaxherë blerës dhe zejtarë të mobiljeve hoteliere, ata të gjithë kanë prejardhje të ndryshme dhe ndajnë një pasion të përbashkët për kryerjen e punës së jashtëzakonshme.
RRETH NESH
Shumica e projekteve që ne ofrojmë janë të personalizuara - duke shijuar sfidat unike që ato paraqesin.
Zhongsen është një partner ideal dhe një prodhues i mobiljeve të personalizuara dhe të zhvilluara në hotel.
Shumica e projekteve që ne ofrojmë janë të personalizuara, dhe ne gëzojmë sfidat unike që ato sjellin. Dizajnuesit tanë të produkteve në shtëpi mund të japin këshilla të vlefshme profesionale për materialet dhe dekorimin, ndërsa sigurojnë që dizajni të jetë elegant dhe i fortë. Pasi të miratohet, kjo do të thotë që aftësitë tona prodhuese në shtëpi mund të trajtojnë me fleksibilitet materiale dhe produkte të përfunduara. Ne gjithashtu mund të gjurmojmë me shpejtësi artikuj për të përmbushur afatet e ngushta. Kontaktoni TRINITY për të ofruar zgjidhje profesionale të mobiljeve.
 • 1998+
  Themelimi i ndërmarrjes
 • 500+
  Personeli i Kompanisë
 • 3000+
  Zona e Fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
PROJEKTET
Vizatoni vazhdimisht produktet tuaja dhe përmirësoni vazhdimisht zejtarinë tuaj.
 • tavolina të restoranteve me cilësi të lartë dhe karrige të vendosura për shitje
  tavolina të restoranteve me cilësi të lartë dhe karrige të vendosura për shitjeFjalë kyçe: Tabelat e restoranteve dhe karriget e vendosura.Projekti i hotelit: Shangri-la Singapor, restorant perëndimor - 5 yje të vlerësuarat.Lloji i mobiljeve: mobilje hoteliere.Përdorimi specifik: Hotel Restaurant.Aplikimi: hotel, vendpushim, apartament shërbimi, vilë, restorant, vende të tjera publike.Stili i projektimit: dizajni modern.Materiali: dru i ngurtë, panel, lëkurë, pëlhurë, metal, mermer. (Customized, sipas kërkesave të klientit)Certifikatat: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Custom bërë dhomë moderne mobilje mobilje dhoma gjumi vendosur për Amerikë JW Marriott spa hotel projekti
  Custom bërë dhomë moderne mobilje mobilje dhoma gjumi vendosur për Amerikë JW Marriott spa hotel projekti
 • Shunde Foshan Kinë Pesë Stars Luxury Design IHG Hotel Mobilje Furnizuesi
  Shunde Foshan Kinë Pesë Stars Dizajn luksoz IHG Hotel Mobilje furnizues.
 • Pesë Star ST Regis Hotel Mobilje Prodhuesi
  Pesë Star ST Regis Hotel Mobilje Prodhuesi
Merrni në TOUCH ME SHBA
Thjesht lini postën tuaj elektronike ose numrin e telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!