МОДЕЛ СОБА
Создадете најквалитетни производи во индустријата и направете одлични производи.
ТРИНИТИТ е комерцијален хотелски производител на мебел кој може да обезбеди професионални решенија за мебел.
 • Модел соба-1 Модел соба-1
  ТРИНИТЕТ во четвртата, зграда А3, индустрија во новиот век, село Донгаи, градот Лонџијанг, округот Шунде, градот Фошан, провинцијата Гуангдонг, Кина Главни производи Модел соба-1. Дишењето на здивот на овој производ им овозможува на заспаните да се држат удобно цела ноќ, што е важен аспект на луксузот за многу луѓе. Нашите посветени и квалификувани контролори за квалитет внимателно го прегледуваат производот на секој чекор од производството со цел да се осигураме дека неговиот квалитет останува исклучителен без дефект. Овој производ е безбеден. Материјалите што се користат за тоа следат стандарди за одржливост и еколошки стандарди и немаат никакви штетни хемиски адитиви.
  2020/06/28
 • Модел соба-1 Модел соба-1
  ТРИНИТЕТ во четвртата, зграда А3, индустрија од Нов век, Донгхаил село, Лонгџианг град, округ Шунде, Фошан, провинција Гуангдонг, Кина Главни производи Модел соба-1. Дишењето на здивот на овој производ им овозможува на заспаните да се држат удобно цела ноќ, што е важен аспект на луксузот за многу луѓе. Нашите посветени и квалификувани контролори за квалитет внимателно го прегледуваат производот на секој чекор на производство со цел да се осигураме дека неговиот квалитет останува исклучителен без дефект. Овој производ е безбеден. Материјалите што се користат за него следат стандарди за одржливост и еколошки стандарди и немаат никакви штетни хемиски адитиви.
  2020/07/06
 • Модел куќа-6 Модел куќа-6
  ТРИНИТЕТ во четвртата, зграда А3, индустрија во новиот век, село Донгаи, град Лонгџианг, округот Шунде, градот Фошан, провинцијата Гуангдонг, Кина Главни производи Модел куќа-6. Производот ги помина тестовите на различни параметри за квалитет спроведени од нашиот искусен тим за контрола на квалитетот. Овој производ е лесен и безбеден за инсталирање. За време на фазата на склопување, сите нејзини електрични делови се фино сместени во внатрешноста за да се спречи можна опасност од контакт. Со користење на напредна технологија во производството, ТРИНИТИТ има деликатна завршна површина.
  2020/07/06
 • Модел куќа-5 Модел куќа-5
  ТРИНИТЕТ во четвртата, зграда А3, индустрија од Нов век, село Донгхаи, град Лонгџианг, округот Шунде, Град Фошан, провинција Гуангдонг, Кина Главни производи Модел куќа-5. Луѓето ќе откријат дека производот скоро нема потреба од одржување, што им помага да заштедат многу на трудот, како и трошоците за одржување. Дизајнот на ТРИНИТЕТ е иновативен ориентиран и ги задоволува променливите потреби на пазарот за осветлување на ЛЕР. Овој дизајн постепено ги привлекува очите на клиентите. Во споредба со другите компании, Фошан ongонгсен (ТРИНИТЕТ) Мебел копродукции, Ltd е повеќе технички, повеќе-свесни за вредноста и имаат голем број на извонредни таленти R & D.
  2020/07/06
22222
НАШИТЕ УСЛУГИ
Ние сè уште инсистираме да се потпреме на убедувања и верувања, гледајќи производите да продолжат да се подобруваат и да се подобруваат, и конечно, само преку високи стандарди можеме да успееме во долгорочна конкуренција!
Како репер за внатрешни решенија за гостопримство, ние се гордееме со нашиот систем за производство крај-до-крај дизајниран да донесе најдобра вредност за секој проект што го преземаме. Покрај нашиот систем за производство од крај до крај, имаме и свои сопствени фабрики во куќа кои им овозможуваат на нашите клиенти да уживаат во најдобрите комбинирани придобивки од трошоците, квалитетот и ефикасноста.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОДАБА НА УСЛУГИ
Имаме свои сопствени фабрики во куќа кои им овозможуваат на нашите клиенти да уживаат во најдобрите комбинирани придобивки од трошоците, квалитетот и ефикасноста. ТРИНИТИТИ обезбедува сопствена услуга за мебел во хотелот и нуди решенија за мебел.
 • Огромно искуство
  Компанијата има повеќе од 20 години искуство во прилагодување хотелски мебел, решенија за хотелски мебел, инсталација на лице место, итн.
 • Производи со загарантиран квалитет-
  Постапката за сите производи мора да биде строго обработена и положена инспекција, проверете дали секој дета minute за една минута совршено одговара на потребите на клиентот.
 • Поволна географска локација
  Foshan Zhongsen (TRINITY) мебел копродукции, Ltd е лоцирана во центарот на испорака во Тихиот, индискиот и атлантскиот океан, што е неодамнешен извоз на Кина во Југоисточна Азија, Океанија, Средниот исток и Африка.
 • Диверзифициран тим
  Без разлика дали се менаџери на хотелски проекти, менаџери за клиенти, архитекти, менаџери за набавки и занаетчии во хотелски мебел, сите тие имаат различно потекло и споделуваат заедничка страст за остварување на извонредна работа.
ЗА НАС
Повеќето од проектите што ги доставуваме се прилагодени - уживаме во уникатните предизвици што ги презентираат.
Ongонгсен е идеален партнер и производител на прилагоден и развиен хотелски мебел.
Повеќето проекти што ги доставуваме се прилагодени и уживаме во уникатните предизвици што ги носат. Нашите дизајнери за домашни производи можат да обезбедат вреден професионален совет за материјали и украси, истовремено осигурувајќи дека дизајнот е стилски и цврст. Откако ќе се одобри, тоа значи дека нашите можности за производство во куќа можат флексибилно да управуваат со материјали и готови производи. Исто така, можеме брзо да ги следиме предметите за да исполниме тесни рокови. Контактирајте ТРИНИТЕТ за да обезбедите професионални решенија за мебел.
 • 1998+
  Основање на компанијата
 • 500+
  Персонал на компанијата
 • 3000+
  Областа на фабриката
 • ОЕМ
  OEM прилагодени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЕКТИ
Континуирано скулптурирајте ги вашите сопствени производи и континуирано подобрување на вашата изработка.
 • Четири сезони хотел Сингапур
  Четири сезони хотел Сингапур
 • Шангри ла Златна каури Каравана Фиџи
  Шангри ла Голден Каури Фиџи
 • Summerвезда на Летниот остров Малдиви-4
  Summerвезда на Летниот остров Малдиви-4
 • Премногу лесна овоштарник, Сингапур
  Премногу лесна овоштарник, Сингапур

ПОБЕДНЕТЕ СЕ ДОБИ СО НАС

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!