МОДЕЛ СОБА
Создадете најквалитетни производи во индустријата и направете одлични производи.
ТРИНИТИТ е комерцијален хотелски производител на мебел кој може да обезбеди професионални решенија за мебел.
 • Suite модел соба - комерцијални хотелски мебел Suite модел соба - комерцијални хотелски мебел
  Suite модел соба - комерцијални хотелски мебелКлучен збор: Комерцијален хотелски мебел.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентите)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Suite мебел модел соба - хотел сопствен мебел Suite мебел модел соба - хотел сопствен мебел
  Suite мебел модел соба - хотел сопствен мебелКлучен збор: Хотел Прилагодено мебел.Хотелски проект: Мај Куќа Сајгон Хотел - 5 ѕвезди оценет.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентите)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Соба модел соба - хотел соба мебел пакети Соба модел соба - хотел соба мебел пакети
  Соба модел соба - хотел соба мебел пакетиКлучен збор: хотелски мебел пакети.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентот)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Модел соба за мебел за мебел - Бутик хотелски мебел Модел соба за мебел за мебел - Бутик хотелски мебел
  Модел соба за мебел за мебел - Бутик хотелски мебелКлучен збор: Boutique Hotel мебел.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелска спална соба.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентот)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
22222
НАШИТЕ УСЛУГИ
Ние сè уште инсистираме да се потпреме на убедувања и верувања, гледајќи производите да продолжат да се подобруваат и да се подобруваат, и конечно, само преку високи стандарди можеме да успееме во долгорочна конкуренција!
Како репер за внатрешни решенија за гостопримство, ние се гордееме со нашиот систем за производство крај-до-крај дизајниран да донесе најдобра вредност за секој проект што го преземаме. Покрај нашиот систем за производство од крај до крај, имаме и свои сопствени фабрики во куќа кои им овозможуваат на нашите клиенти да уживаат во најдобрите комбинирани придобивки од трошоците, квалитетот и ефикасноста.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОДАБА НА УСЛУГИ
Имаме свои сопствени фабрики во куќа кои им овозможуваат на нашите клиенти да уживаат во најдобрите комбинирани придобивки од трошоците, квалитетот и ефикасноста. ТРИНИТИТИ обезбедува сопствена услуга за мебел во хотелот и нуди решенија за мебел.
 • Огромно искуство
  Компанијата има повеќе од 20 години искуство во прилагодување хотелски мебел, решенија за хотелски мебел, инсталација на лице место, итн.
 • Производи со загарантиран квалитет-
  Постапката за сите производи мора да биде строго обработена и положена инспекција, проверете дали секој дета minute за една минута совршено одговара на потребите на клиентот.
 • Поволна географска локација
  Foshan Zhongsen (TRINITY) мебел копродукции, Ltd е лоцирана во центарот на испорака во Тихиот, индискиот и атлантскиот океан, што е неодамнешен извоз на Кина во Југоисточна Азија, Океанија, Средниот исток и Африка.
 • Диверзифициран тим
  Без разлика дали се менаџери на хотелски проекти, менаџери за клиенти, архитекти, менаџери за набавки и занаетчии во хотелски мебел, сите тие имаат различно потекло и споделуваат заедничка страст за остварување на извонредна работа.
ЗА НАС
Повеќето од проектите што ги доставуваме се прилагодени - уживаме во уникатните предизвици што ги презентираат.
Ongонгсен е идеален партнер и производител на прилагоден и развиен хотелски мебел.
Повеќето проекти што ги доставуваме се прилагодени и уживаме во уникатните предизвици што ги носат. Нашите дизајнери за домашни производи можат да обезбедат вреден професионален совет за материјали и украси, истовремено осигурувајќи дека дизајнот е стилски и цврст. Откако ќе се одобри, тоа значи дека нашите можности за производство во куќа можат флексибилно да управуваат со материјали и готови производи. Исто така, можеме брзо да ги следиме предметите за да исполниме тесни рокови. Контактирајте ТРИНИТЕТ за да обезбедите професионални решенија за мебел.
 • 1998+
  Основање на компанијата
 • 500+
  Персонал на компанијата
 • 3000+
  Областа на фабриката
 • ОЕМ
  OEM прилагодени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЕКТИ
Континуирано скулптурирајте ги вашите сопствени производи и континуирано подобрување на вашата изработка.
 • Професионални производители на хотелски мебел на Хајат
  Професионални производители на хотелски мебел на ХајатКлучен збор: Hyatt Hotel мебел.Хотелски проект: Hyatt Hotel - 5 ѕвезди оценет.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентот)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Висококвалитетен хотелски мебел 5 Ѕвезда едно запирање решенија
  Висококвалитетен хотелски мебел 5 Ѕвезда едно запирање решенијаКлучен збор: Хотел Мебел 5 Ѕвезда.Хотелски проект: Sofitel Fiji Resort& Спа - 5 ѕвезда оценет.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентите)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Најдобар лоби снабдувач на мебел
  Најдобар лоби снабдувач на мебелКлучен збор: лоби мебел.Хотел Проект: Шератон Zibo Хотелот - 4 ѕвезда оценет.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентот)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
 • Прилагодено лоби мебел 5 ѕвезди хотел производители од Кина
  Прилагодено лоби мебел 5 ѕвезди хотел производители од КинаКлучен збор: лоби мебел 5 ѕвездички хотел.Хотелски проект: Хилтон Будимпешта - 5 ѕвезда оценет.Тип на мебел: хотелски мебел.Специфична употреба: хотелско лоби.Примена: Хотел, одморалиште, услуга стан, вила, ресторан, други јавни површини.Дизајн стил: модерен дизајн.Материјал: цврсто дрво, панел, кожа, ткаенина, метал, мермер (прилагодено, според барањата на клиентот)Сертификати: ISO9001 / SGS / PEFC.
ПОБЕДНЕТЕ СЕ ДОБИ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!